Ako pohodlne nakúpiť?

Ak aj vy patríte k tým, ktorí potrebujú rýchlo skontrolovať najdôležitejšie veci a nepotrebujú čítať dlhé obchodné podmienky (samozrejme, máme ich tu), potom je týchto pár riadkov určených práve vám.
A sú tu vlastne aj pre nás, aby sme vám ukázali, ako pracujeme a čo u nás nájdete. Je to preto, aby sme sa vyhli mnohým komunikačným šumom, ktoré sa vo virtuálnom svete môžu ľahko vyskytnúť.

  1. Môžete si vybrať z niekoľkých dopravcov. Balíky zvyčajne doručujú medzi 13. a 14. hodinou. To je plus mínus. My doručujeme okolo 15. hodiny. Ak vaša objednávka príde po týchto odberoch, je pripravená na nasledujúci deň. Môžete si vybrať platbu kartou (online) alebo bankovým prevodom. Dobierku neponúkame kvôli veľkému počtu vrátených zásielok. Piatkové odosielanie býva obmedzené, aby balíky neležali na pošte cez víkend. V sobotu a v nedeľu nepracujeme, preto neočakávajte našu reakciu počas víkendu. Dostanete iba automatický potvrdzujúci e-mail.
  2. Pri objednávkach nad 1199 Kč pre Českú poštu a PPL neúčtujeme poštovné. Pre Zásilkovňu nad 700 Kč. Postupne rozširujeme sieť našich partnerských predajní, v ktorých dostanete naše výrobky zadarmo.
  3. Pre správne doručenie nám, prosím, uveďte čo najaktuálnejšiu, presnú a podrobnú adresu s telefónnym číslom. Telefónne číslo je veľmi dôležité pre kuriéra (u nás PPL), ktorý vás bude informovať o presnom čase doručenia. Ak sa zásielka vráti z dôvodu neplatnej adresy a vy ju budete chcieť následne poslať znova, nebudeme platiť poštovné.
  4. SIBYL je privátna značka spoločnosti Natural Pharmacy. Nemusíte sa teda znepokojovať, ak vám príde balík s etiketou Natural Pharmacy.
  5. Pri každom výrobku je uvedená DOSTUPNOSŤ, ktorá je vždy uvedená pri výrobku. Môže tam byť aj nejaký text, ako napríklad NA DOPLNENIE alebo VYPREDANÉ. Neváhajte a urobte si objednávku (pokiaľ je aktívne tlačidlo KÚPIŤ). Budeme ju evidovať a po doručení tovaru vás budeme informovať, ako sa výrobku darí.
  6. Kupujete konkrétny tovar, preto vám poskytujeme poradenstvo. Nie je to však online, preto nás nekameňte, ak vám neodpovieme do hodiny. Niekedy potrebujeme nad otázkou dlhšie premýšľať, aby bola odpoveď skutočne relevantná. Robíme, čo je v našich silách.
  7. Pri každej objednávke dostanete automatický potvrdzujúci e-mail, v ktorom sú zhrnuté všetky informácie potrebné na to, aby ste mohli pohodlne nakúpiť.