O nás

Sme dvaja súrodenci, ktorí spojili svoje sily, talent a odhodlanie, aby sme vybudovali Prírodnú lekáreň. Po 17 rokoch sme si mysleli, že máme dostatok skúseností na to, aby sme sa pustili do vlastného radu výživových doplnkov, a tak sa zrodil Sibyl.

Mali sme pocit, že na trhu je stále málo skutočne čistých výživových doplnkov a bylinných extraktov, preto sme sa rozhodli vyrábať ich sami. Od malička sme boli vychovávaní v tom, že nemáme nikoho kritizovať, pokiaľ na to nie sme sami pripravení. Takže sme sa cítili pripravení. Nevedeli sme však, že to nebude také jednoduché. Písal sa rok 2017 a náš trh nemal o niektorých praktikách ani potuchy. Dnes je to už inak a môžeme povedať, že sme stáli pri zrode odvetvia čistých výživových doplnkov.

Pri zabezpečovaní kapsúl nám takmer všade hovorili, že bez prídavných látok to nejde. Dôvody boli rôzne, ale jeden sa opakoval najčastejšie, a to nevyhnutná ručná príprava a balenie, na ktoré spoločnosti nemajú ľudí ani technológie. Našťastie nás oslovila pani Vejrychová a ponúkla nám možnosť kapsulovania bez aditív. Okrem toho, že svojej práci veľmi dobre rozumie, je aj výborná homeopatka. Jej životný štýl a pohľad na život sú veľmi blízke tomu nášmu. So surovinami pracuje s láskou a vášňou, ktorú pre Sibylu potrebujeme.

O-nas-sibyl

Každý výrobok má svoj príbeh a toto je ten náš.

Pri výbere ingrediencií sa zaujímame o

  • zdroj surovín
  • percentuálny podiel účinnej látky
  • čistota

Suroviny pre Sibylu pochádzajú z Číny, Španielska a Nemecka. Čína v tomto smere často vyvoláva emócie, preto suroviny testujeme na prítomnosť ťažkých kovov a mikroorganizmov. Vitamíny a minerály a na prítomnosť garantovaného množstva účinnej látky. Takisto si starostlivo vyberáme dodávateľov, aby sme zabezpečili, že byliny, z ktorých sa extrakty vyrábajú, sú čisté a zbierajú sa v častiach krajiny, ktoré ešte nie sú tak znečistené.

V sortimente Sibyla nenájdete nič, čo by sme sami neboli ochotní použiť. Toto osobné kritérium je pri výbere azda najdôležitejšie zo všetkých. Výrobky Sibyl vyrábame aj pre seba a svoju rodinu a môžeme za ne osobne ručiť. Liečivé bylinky sú našou naozaj veľkou láskou a náš pohľad na ne nájdete na blogu.

A na čo sa môžete tešiť v budúcnosti? To nevieme :-) Najdôležitejšie však je, aby vám aj nám stále prinášali radosť!

Veríme, že zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. Aktívna starostlivosť oň by mala byť samozrejmosťou. Zastavte sa v našej predajni v Brne a presvedčte sa sami! Alebo nám môžete napísať. Budeme radi za pripomienky a nápady, ako zlepšiť našu prácu.